• Phone:
  • 905-275-4672

Anapilio parapijos šventėje – atlikėjai iš Lietuvos

0

Dėl svarbių priežasčių negalint atvykti aktoriui Kostui Smoriginui, parapijos šventėje rugsėjo 17, sekmadienį, 6.30 v.v. koncertuos “Keistuolių teatro” aktorė Ilona Balsytė ir gitaristas bei kompozitorius Martynas Kuliavas, abu Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai.

Aktorė Ilona Balsytė

“Keistuolių teatro” aktorės Ilonos Balsytės kūrybinio darbo patirtis turtinga ir įvairi. 1989 m. įsteigtas “Keistuolių teatras” – pirmasis nepriklausomas teatras Lietuvoje – iki šių dienų yra pastatęs daugiau nei 50 spektaklių, 5 filmus vaikams ir 3 – suaugusiems, įrašęs 10 muzikinių albumų, užauginęs ne vieną žiūrovų kartą. Tai teatras, nuo pat pradžių užsibrėžęs tikslą – įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose. Teatro aktoriai,tarp jų ir įsimintina žaismingoji Ilona, surado savitą bendravimo su žiūrovais formą, jį itin pamėgo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Aktorė Ilona Balsytė, be vaidybos “Keistuolių teatre”, sukūrė nemažai puikių vaidmenų dramos teatro spektakliuose ir kino filmuose.

Martynas Kuliavas – žinomas Lietuvos gitaristas ir kompozitorius, daugiau nei dešimtį metų kūręs ir grojęs kartu su tokiais Lietuvos populiarios

Martynas Kuliavas, gitaristas ir kompozitorius

muzikos atlikėjais bei grupėmis kaip “Pelenai”, “Rebelheart”, “Naktinės personos”, “Skamp”, “AC/DC” projektu, Arina, Gyčiu Paškevičiumi ir kitais. Nuo 2008 metų talentingas muzikantas ir kompozitorius daugiau laiko skiria savo suburtos grupės “Ingenious” kūrybinei ir koncertinei bei pedagoginei veiklai. Martynas 1998 metais “Bravo” muzikiniuose apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu Lietuvos instrumentalistu – gitaristu. 

– Man patinka tiesiog gera muzika – tai gali būti ir džiazas, ir rokas, ir Country, ir bliuzas ar Soul muzika. Gera muzika paliečia taip, kad gali apsiverkti iš grožio, kuri sujaudina iki širdies gelmių. Kartais melodiją gali sudaryti vos kelios natos, kartais gali būti labai įdomi harmonija ar kūrinio struktūra, bet esmė yra jos atgarsis klausytojo viduje, – taip savo kūrybos įrašų albumą “Mysterion” pristato Martynas.

Šį pavasarį Martynas kartu su atlikėjų grupe iš D.Britanijos Lietuvoje pristatė naują programą “Netikėti prisilietimai”. Joje skambėjo M.Kuliavo kūriniai, sukurti remiantis senųjų lietuviškų sutartinių sąskambiais ir ritmika. M.Kuliavas neslepia, kad būtent todėl ir gimė toks koncertų pavadinimas – “Netikėti prisilietimai”. Ne perrašymai, ne atnaujinimai, ne aranžuotės, o prisilietimai. Prisilietimai prie mums sakralių dalykų, bet su savo požiūriu, suvokimu ir interpretacija.

Inf.

Share.

About Author

Comments are closed.