• Phone:
  • 905-275-4672

BC lietuvių bendruomenės Kalėdų šventę 2016 m

0
Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - December 03, 2016
3:00 pm - 6:00 pm

Categories


Displaying

Kviečiame Jus į mūsų Bendruomenės Kalėdų šventę, įvyksiančią š.m. gruodžio 3 d., šeštadienį, 15 val., Estonian Church/hall, 6520 Oak St., Vankuveryje.
 
Labai džiaugtumėmės, jei prisidėtumėte prie bendrų vaišių savo mėgstamu patiekalu.
 Rekomenduojama auka: asmeniui – $10/ šeimai – $20.
 
Pagrindinis renginio rėmėjas – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija.
Rėmejai: Lietuvos garbės konsulas Vankuveryje Christopher Juras, advokatas Linas Antanavičius (Linas Antanavicius, Barrister & Solicitor), Kristina Irrgang (Renaissance Spa & Wellness Center), Tomas Dogelis (My Slice Pizza & Bread)

Kreipimasis į mūsų Bendruomenės narius ir draugus:
 
Besibaigiant metams norime stabtelėti, pažvelgti atgal, pasidžiaugti mūsų Bendruomenės žmonėmis, kurie savo nuveiktais darbais garsino Lietuvos vardą, puoselėjo lietuvybę ir Lietuvos kultūrą, skatino bendruomeniškumą bei stiprino Bendruomenės matomumą Kanadoje ir padėkoti jiems, apdovanojant juos už jų veiklą bei pasiekimus.
Kreipiamės į Jus, prašydami padėti mums sukaupti informaciją apie šiuos žmones, kad neliktų nepaminėti svarbūs vardai ir svarbūs darbai, ir, kad visa Bendruomenė galėtų apie juos išgirsti ir jais pasidžiaugti.
Apdovanojimas vyks mūsų Bendruomenės Kalėdų šventės metu.

Kalėdų šventės metu taip pat rengsime parodą – mugę. Kviečiame Bendruomenės narius joje pristatyti savo kūrybos darbus – meno kūrinius, savo išleistas knygas, fotografijos darbus, ar kitokios veiklos vaisius. Taip pat kviečiame paruošti savo veiklą pristatantį stalelį /stendą. 

Kad renginio metu mūsų dainos geriau skambėtų, ieškome akordionu, gitara ar pianinu grojančio žmogaus!

Galintys suteikti informacijos apie nusipelniusius Britų Kolumbijoje gyvenančius lietuvius, taip pat norintys pristatyti savo meno kūrinius parodoje-mugėje ar galintys pagroti šventės metu, prašome kreiptis į šventės organizatorius iki lapkričio 20 d. elektroniniu paštu: ruta.vrubliauskaite@gmail.com.
 
Dėkojame, 
Šventės organizatoriai

Share.

About Author

Comments are closed.