• Phone:
  • 905-275-4672

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengią piliečių priėmimą konsuliniais klausimais

0
Loading Map....

Date/Time
Date(s) - May 31, 2016 - June 01, 2016
All Day

Location
Prisikelimo Parapija/Resurrection Parish

Categories


2016 m. gegužės 31 – birželio 1 dienomis Toronte rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais.

Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams ir lietuvių kilmės asmenims kokybę, 2016 m. gegužės 31 – birželio 1 dienomis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

Konsulinių misijų metu Toronte, Kanados lietuvių bendruomenės patalpose, 2016 m. gegužės 31 d. (antradienį) nuo 9 iki 15 val. 2016 m. birželio 1 d. (trečiadienį) nuo 9 iki 15 val.

Bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. Taip pat bus priimami lietuvių kilmės asmenų prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės, konsulinio dokumentų legalizavimo bei kitų konsulinių veiksmų.

Interesantus priims Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje įgaliotas ministras Jonas Skardinskas.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje, tel.: 613 567 5458 (papildomas (extension) Nr. 22) bei el. paštu jonas.skardinskas@urm.lt, nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konkrečios konsulinės paslaugos pageidaujate ir kuriuo laiku Jums būtų patogiau atvykti. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys.

 

Share.

About Author

Comments are closed.