Lietuvių ledo ritulio klubas „Klevo lapai” laimi “Baltijos taure”

Pagaliau po 9 metų sportinės sausros sėkmė aplankė ir mus, lietuvių ledo ritulio klubą “Klevo lapai”!

Kelionė link pergalės prasidėjo balandžio 2 d, kai “Klevo lapai” lengvai nugalėjo estus rezultatu 8-0 ; su latviais žaidimas pasibaigė lygiosiomis 2-2 “round robin” susitikime. Mūsų sirgalių džiaugsmui pasiekėme dar vieną pergalę –40+ rungtynėse prieš jungtinę estų /latvių komandą laimėjome 5-1. Jau kitą turnyro dieną estai laimėjo prieš latvius 2-1, tad mums su jais teko susitikti lemiamose varžybose. Mūsų žaidėjai rezultatu 4-0 nugalėjo estų komandą ir pirmą kartą “Baltijos taurės” turnyro istorijoje tapome laimėtojais! Jau nuo pirmojo kėlinio Chad Blundy ir Aleksas Butkus savo įvarčiais padiktavo veržlią žaidimo eigą. Tada antrame kėlinyje rezultatą padidino ir laimėjimą priartino Mark Klevinas ir Ben Cottreau. Trečiame kėlinyje vartininkas/ kapitono padėjėjas Danius Lelis atkakliai gynė savo vartus nuo estų ir antrą kartą šiame turnyre sėkmingai sulaikė įvartį. Danius kartu su gynybos veteranu Larry Richardson žaidžia komandoje nuo pat pradžių, todėl jiems ypatingai svarbi ši pergalė.

Baltijos taurės laimėtojai Klevo lapų komanda

Kartu su žaidėjais pasidžiaugti ilgai laukta pergale progos turėjo ir trenerio padėjėjai Ed Ginčauskas ir Alvin Kišonas, prieš dešimtmetį pradėję šį turnyrą.

Turime padėkoti šiemetiniam komandos kapitonui Tomui Girdauskui ir treneriui Lou Cottreau, kuris puikiai parengė komandą ir įkvėpė atkakliai sportinei kovai. Be taikliausio žaidėjo Ben Cottreau įvarčių pergalė vargu ar būtų pasiekta, Ben ledo aikštėje nepakeičiamas. Labiausiai norime padėkoti mūsų sirgaliams, kurie atkakliai ir ištikimai per visus tuos metus mus palaikė ir padrąsino, kartu rinkdami paramą Toronto lietuvių slaugos namams “Labdara”. Tikimės, kad ši laimėta “Baltijos taurė” padidins mūsų klubo sirgalių būrį.