• Phone:
  • 905-275-4672

Pažinkime lietuvius visame pasaulyje dalyvaudami vajuje “Sujunkime Lietuvą”

0

Pasaulio lietuvių bendruomenė, Lietuvos organizacijos ir tautiečiai Lietuvoje švęsdami Lietuvos šimtmetį pradeda vajų “Sujunkime Lietuvą“.

Lietuva yra įvairi ir visur, ne tik geografinėje Lietuvoje. Lietuva turi tūkstančius veidų ir vardų. Pažinkime beveik keturis milijonus lietuvių visame pasaulyje. Dalinkitės savo ar savo draugų trumpa istorija, nuotrauka ar įspūdžiu. Tai gali būti Jūsų istorija, Jūsų lietuviškas nuotykis ar svajonė, skirta Lietuvai. Arba tiesiog papasakokite savo istoriją, nesvarbu, ar ji prasidėjo Lietuvoje, ar ne, tęsėsi svetur labai sėkmingai ar davė naudingos, ar skaudžios patirties. Visa tai mūsų bendros istorijos dalis. Ir mums ji svarbi. Savo istoriją ir nuotrauką (savo ar Jums svarbios akimirkos) galite siųsti sujunkimelietuva@gmail.com.

Arba Facebooke dalinkitės savo sienoje su grotažyme #SujunkimeLIETUVA. Išgirskime vieni kitų istorijas! 

Jeigu neapsisprendžiate, nuo ko pradėti, gal Jums padės klausimai: Kuo labiausiai didžiuojatės Lietuvoje? Kas Jums yra Lietuva? Koks lietuviškas įprotis ar tradicija jus visuomet lydi? Kokia Jūsų svajonė, skirta Lietuvai? Ką galime kartu dėl jos nuveikti? Koks lietuviškas pokštas, lietuvių pasiekimas, paprotys ar asmenybė jums patys artimiausi? Tiesiog rašykite, kuo norite pasidalinti apie Lietuvą. Lietuva turi tūkstančius veidų, susipažinkime!

Jurga Gailiūtė
-renginio “100 Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą” koordinatorė

Let’s Get Acquainted with All Lithuanians – At Home and Abroad – through the “Let’s Unite Lithuania” Initiative

Lithuania is a diverse country, not just geographically – but in it’s people as well. There are many different names and faces that make up our great country, as there are nearly 4 million Lithuanians living in Lithuania and abroad. Let’s get to know them all!

“Let’s Unite Lithuania” is a new initiative with the purpose of showcasing the many diverse stories and faces that comprise the great culture and people of Lithuania. To participate, please send a short summary or blurb describing your personal Lithuanian story – Where you born in Lithuania? Have you grown up there? Were you born abroad? Are both of your parents Lithuanian? Did you move to Lithuania? What brought you there? What makes you most proud to be Lithuanian? What are your wishes or hopes for the country? What can we do to better Lithuania? Everyone has their own story, and each story is important to the makeup of Lithuania. We want to hear it! Send your stories to sujunkimelietuva@gmail.com.

You can also participate on Facebook by posting your story on your wall with the hashtag #SujunkimeLIETUVA.

Lithuania has a million faces. Let’s all get acquainted!

Share.

About Author

Comments are closed.