Tarptautinėje parodoje “Summer fancy food show 2016” New Yorke bus ir lietuviškų gaminių

Birželio pabaigoje New Yorke ketinama pristatyti lietuviškus produktus. Tarptautinėje parodoje “Summer fancy food show 2016” dalyvaus net keliolika įmonių, tad parodos lankytojai turės galimybę paragauti lietuviškų pieno ir mėsos produktų, konditerijos gaminių.

Kasmet vykstanti paroda – vienas didžiausių renginių Šiaurės Amerikoje, į kurį susirenka gausus būrys mažmeninės ir didmeninės prekybos, maisto pramonės, maitinimo, gamybos, aptarnavimo paslaugų atstovų. Praėjusiais metais tarptautinė paroda „Summer fancy food show 2015” sulaukė rekordinio skaičiaus per visą savo 61 metų istoriją dalyvių ir lankytojų. Parodoje dalyvavo daugiau nei 2 600 dalyvių iš 50 pasaulio šalių ir regionų, apsilankė importuotojai, eksportuotojai, didžiųjų prekybos centrų atstovai, didmenininkai iš daugiau nei 100 pasaulio šalių (JAV, Argentinos, Brazilijos, Japonijos, Maroko, Lenkijos, Tailando, Australijos).

Daugiausia 2015 m. į Jungtines Amerikos Valstijas Lietuva eksportavo pieno ir pieno produktų, paukščių kiau- šinių, natūralaus medaus, gyvūninės kilmės maisto produktų – už 27 mln. EUR, malybos produkcijos, salyklo, krakmolo,inulino, kviečių glitimo – už 11 mln. EUR, gaminių iš mėsos žuvies arba vėžiagyvių, moliuskų arba kitų vandens bestuburių – už 961 tūkst. EUR, gaminių iš javų miltų, krakmolo arba pieno, miltinių konditerijos gaminių – už 2 mln. EUR, įvairių maisto produktų – už 1,5 mln. EUR.

Paroda vyks birželio 26–28 dienomis. Daugiau informacijos specialtyfood.com.