Ketvirtoji “Žalgirio” pergalė Eurolygoje

Į „Žalgirio“ areną sugrįžusi Martin Schiller komanda pratęsė pergalių seriją Eurolygos turnyre. Puolime pasižymėjusi Kauno „Žalgirio“ (4-0) komanda 5,000 sirgalių akivaizdoje rezultatu 89:73 (25:16, 16:19, 25:20, 23:18) sutriuškino Stambulo „Anadolu Efes“ (1-3).

„Žalgiris“ nuo pat rungtynių pradžios pasižymėjo geru puolėjų  žaidimu  o energingiausiai kovojo Nigel Hayes, kuris jau per pirmąjį kėlinį sumetė 11 taškų. Po pertraukos „Žalgiris“ buvo toks pat veržlus ir netrukus  įgijo dviženklę persvarą. Ypač įspūdingas žalgiriečių žaidimas ketvirtojo kėlinio pradžioje išsprendė visus nežinomuosius – „Žalgiris“ įgijo triuškinančią persvarą ir džiaugėsi ketvirta pergale iš eilės bei išlaikyta Eurolygoje pirmaujančios komandos vieta.Taip įspūdingai „Žalgiris“ svarbiausią  turnyrą pradėjo tik prieš aštuonerius metus, kai komandai  vadovavo Joanas Plaza. Tuo tarpu Turkijos komandos taupyklėje buvo vos viena pergalė po trijų akistatų: pirmajame susitikime  Stambulo klubas sutriuškino Berlyno ALBA. Šiuolaikinėje Eurolygoje „Žalgiris“ Turkijos krepšininkus   iki ketvirtadienio susitikimo buvo nugalėjęs 9 kartus iš 16.

G.Bitvinsko(lrytas.lt) nuotraukose Kauno “Žalgirio” ir Stambulo “Anadolu Efes” varžybų akimirkos: